یکی از دیدنیهای کشور چین مناطق کوهستانی و کوهپایه ای این کشور میباشد.دراین میان کوه کاوا کارپو ازجمله مناطق زیبای تفرییحی محسوب میشود.

کوه کاوا کارپو

البته قله های یخ زده رشته کوه برفی میلی، 1500 مایل در راستای فلات تبت در مرز شمالی غربی یونان در نزدیکی برمه امتداد پیدا کرده اند. کاوا کارپو بلندترین قله این کوه میباشد که 22 هزار فوت بالاتر از سطح دریاقرار دارد و یخچال مینگ یونگ از سمت شرقی این کوهستان بیش از 7 مایل از آنرا تحت پوشش قرار داده است.

بهترین زمان سفر به این منطقه ی زیبا در اواخر تابستان میباشد.زمانیکه آسمان صاف است ومیتوانید بهترین مناظر کوهستانی را در این منطقه نظاره گر باشید.

برای رفتن به این منطقه لازم است که از پکن،زمانی حدود سه ساعت با هواپیما صرف کنید تا به کانمینگ برسید واز آنجا پرواز کوتاه دیگری تا شانگری-لا خواهید داشت.

کوه کاوا کارپو

بعد از این سفر هوایی لازم است شش ساعت راه با ماشین بروید تا از میان جنگل به گوجی اونونگ رسیده وکوه زیبای کاوا کارپورا از نزدیک نظاره گر شوید.

همچنین بدانید که در این منظقه نگران اقامت خود نباشید زیرا سونگتسام میلی دارای 17 اتاق میباشد که از آن مناظر بسیاذ زیبایی از کاوا کارپو قابل رویت است.از همه جالب تر اینکه کارکنان این هتل شما را به کوهنوردی خواهند برد و راهنمای شما میشوند.