Back to Top

در چین از کجا خرید کنیم؟

لازم است بدانید که در سفر به کشور چین باید برخی از خصوصیات مردم این کشور را بدانید و از ادرس برخی مکان ها اطلاع داشته باشید.

در شهر پکن باید بدانید که خیابان های تجاری در کدام قسمت شهر قرار دارند تا در انتخاب مسیر دچار مشکل نشوید.

Xidan Commercial Street

ادامه مطلب...

بجین لو

یک مرکز خرید ایده آل و بهترین مکان برای توریست ها ازنظر تنوع کالا مرکزخرید بجین لواست.گوانگجو شهری با تمام امکانات مدرن میباشد.وجود فروشگاه های بزرگ دراین شهراینجا رامحلی برای کسب و کار و تجارت تبدیل کرده است.

بجین لو

 

ادامه مطلب...

مرکزخرید طلای پکن

اگر روزی سفرتان را به چین انتخاب کردید حتما سری به فروشگاه های آن جا بزنید!یادتان باشد شما نمی توانید در چین اجناس بی کیفیتی که امروزه در بازار ایران میبینید را مشاهده کنید.

در سفربه چین و اقامت در یکی از هتلهای پکن حتما تمایل پیدا میکنید که سری به بازارها ومراکز خرید بزنید.ما به شما مرکزخرید طلای پکن را برای خرید سوغات یا اجناس کلی تر برای فروشگاههای خود در ایران پیشنهاد میدهیم.

مرکزخرید طلای پکن

ادامه مطلب...

بازار پن جیا یوان

این بازار که به عنوان بازار مادر صنایع دستی پکن است در غرب Panjiaoyuan Qiao واقع گردیده که در حدود 3000 فروشنده در آن مشغول به فعالیت هستند.

بازار پن جیا یوان

ادامه مطلب...

بازار هونگ چیائو

بازار هونگ چیائو که در قدیم به نام بازار مروارید شروع به فعالیت کرده بود در خیابان هونگ چیائو و نزدیک به معبد بهشت واقع شده و دارای موقعیت مرکزی در شهر پکن می باشد .

بازار هونگ چیائو

ادامه مطلب...

خیابان شان­ شیا جیو لو گوانجو چین

خیابان شان­شیاجیولو یکی از خیابانهای مشهور شهر گوانجو چین برای خرید کردن است که خیلی از برندها و مارکهای لباس و پوشاک در آن دارای شعبه هستند و آنرا به یکی از مراکز خرید گوانجو چین تبدیل کرده اند.

خیابان شان­ شیا جیو لو گوانجو

ادامه مطلب...