همانطور که گفتیم در شهر شانگهای هتلهای بسیاری وجود دارند که از جمله یکی از ان هتلهای 5ستاره شهر شانگهای، هتل میلینیوم هانگ کیاو میباشد.این هتل شانگهای با خدمات عالي خود پذيراي مهمانان چین خواهد بود.

 

هتل میلینیوم هانگ کیاو شانگهای

در هتل میلینیوم هانگ کیاو شانگهای کلیه اتاقها تمیز و راحت می باشند و ارامش را برایتان در ساعات استراحت در هتل فراهم میکنند.همچنین هتل داراي 369 اتاق است که شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که در حال استراحت هستید جلوگيريخواهد کرد.

از جمله امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، سولاریوم ، استخر سر پوشیده است.همچنین ارائه خدمات نگهداری از اطفال و وجود زمین بازی مخصوص کودکان،یکی دیگر از خدمات ویژه هتل میلینیوم هانگ کیاو شانگهایبوده که سفر شما و دلبندانتان را به روزهای به یاد ماندنی تبدیل میکند.

هتل میلینیوم هانگ کیاو شانگهای

البته علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری در اتاق بازی،می توانند به انواع بازیهای کامپیوتری مشغول شوند.ااين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد. ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير تنيس، ميني گلف شرکت کرده یا در باغ هتل استراحت کنند..شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.