هتل 5 ستاره کرون پلازا ژونگ گوان کو

 

هتل 5 ستاره کرون پلازا ژونگ گوان کو (CROWN PLAZA ZHONGGUANCU)یکی از مجللترین هتلهای پکن، پایتخت چین می باشد. موقعیت این هتل برایگردشگرانی که برای امور تجاری و خرید و یا گردش به این شهر سفر کرده اند، بسیار مناسب می باشد. هتل شامل 519 اتاق استاندارد، اتاقهای با امکاناتی برای معلولان و اتاق های  VIPمی باشد. 

کلیه اتاقها از امکاناتی از جمله، تهویه هوای مطبوع ، سیستم سرمایشی و گرمایشی، سرویس اتاق 24 ساعته ، حمام مجهز به وان و وسایل استحمام، سشوار، اتو، صندوق امانات، لوازم تهیه قهوه و چای، مینی بار، یخچال، تلویزیون LCD، ماهواره و دسترسی به اینترنت پرسرعت رایگان  برخوردار می باشند.


از دیگر امکانات این هتل می توان به استخر سرپوشیده، سونا و جکوزی، ماساژ درمانی، سالن ورزشی مجهز، زمین تنیس، دستگاه ATM، سالن کنسرت، خدمات کپی و فکس، لباسشویی و خشکشویی، خدمات صرافی ، پذیرش شبانه روزی، سرویس ترانسفر فرودگاهی رایگان، آسانسور ، تالار سمینار، آسانسور، اجاره ماشین، سرویس نگهداری از کودکان و پارکینگ اشاره کرد. در رستوران این هتل انواع غذاهای شرقی و بین المللی سرو می شود. این هتل در 1 کیلومتری مرکز نمایشگاه های پکن واقع شده و تا ایستگاه مترو، 300 متر و تا فرودگاه بین المللی، 3 کیلومتر فاصله دارد.